ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ : 49-45
Σημαντική νίκη για την ομάδα μας απέναντι στην ομάδα της Πεύκης.
Αναγνωριστικο παιχνίδι κι από τις 2 ομάδες στο 1ο δεκάλεπτο. Στη συνέχεια πιεσαμε στην άμυνα και με καλές επιλογές στην επίθεση καταφέραμε να διατηρούμε μια διαφορά 7-10 πόντους μέχρι το 37′. Σε εκείνο το σημείο κάποια δικά μας λάθη σε συνδυασμό με την πίεση από την ομάδα της Πεύκης έφτασαν στα τελευταία δευτερόλεπτα τη διαφορά στους 2 πόντους 47-45.
Συγχαρητήρια στην κόουτς και σε όλα τα κορίτσια για τη σημερινή νίκη!!!
Σκόρερ: Κατσαρέλια 2, Τζαμαριά 15 (3), Οικονόμου 14 (2), Καββαδία 6 (2), Τσουλούφη 1, Ζουρτσάνου 5, Ευαγγελάτου, Πανοπούλου 2, Κατέλη 4
![](https://fot.gr/wp-content/uploads/2023/11/403762324_1394125238187836_4169953273826741261_n.jpg)